تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آبان 1401 - 16:10
45 بازدید
کد خبر : 204511

دانلود زیرنویس فیلم Donovan’s Reef 1963 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Donovan’s Reef 1963 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Donovan’s Reef 1963 زیرنویس فیلم صخره دانوان یک فیلم کمدی ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۱۹۶۳ با بازی جان وین و لی ماروین است. این فیلم توسط جان فورد کارگردانی شده و در کائوآی، هاوایی فیلمبرداری شده است، اما در پلی‌نزی فرانسه اتفاق می‌افتد. بازیگران مکمل الیزابت آلن، جک واردن، سزار رومرو، دیک

دانلود زیرنویس فیلم Donovan’s Reef 1963 زیرنویس فیلم صخره دانوان یک فیلم کمدی ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۱۹۶۳ با بازی جان وین و لی ماروین است. این فیلم توسط جان فورد کارگردانی شده و در کائوآی، هاوایی فیلمبرداری شده است، اما در پلی‌نزی فرانسه اتفاق می‌افتد. بازیگران مکمل الیزابت آلن، جک واردن، سزار رومرو، دیک فوران و دوروتی لمور هستند. این فیلم آخرین باری بود که فورد و وین با یکدیگر همکاری کردند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Donovan's Reef 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Donovan’s Reef 1963 فیلم با توماس «قایق‌ها» گیلهولی آغاز می‌شود، یک سرباز کهنه‌کار نیروی دریایی ایالات متحده (USN) که در یک کشتی باری کار می‌کند. وقتی متوجه می‌شود که کشتی از کنار هالیکالوها، پلی‌نزی فرانسه می‌گذرد، اما در واقع آنطور که به او قول داده بود، آنجا را فرا نمی‌خواند، از کشتی می‌پرد تا به جزیره شنا کند.

بعد، مایکل “گانز” دونوان، یکی دیگر از کهنه سربازان خارج از کشور USN و همکار سابق کشتی گیلهولی، از یک سفر ماهیگیری با قایق رانی بیرون می آید. دونوان توسط ویلیام “داک” ددهام، کهنه سرباز USN و تنها پزشک در مجمع الجزایر، که قرار است یک یا دو هفته ای قبل از کریسمس را در “جزایر بیرونی” آغاز کند، و مراقبت از نیازهای بهداشتی ساکنین سه فرزند ددهام تحت مراقبت دونوان قرار می گیرند.

برنامه‌های بچه‌ها برای یک جشن مسالمت‌آمیز برای تولد دونوان در ۷ دسامبر با آمدن گیلهولی به هم می‌ریزد. او روز تولد دونوان را به اشتراک می‌گذارد، و آنها یک سنت ناگسستنی ۲۱ ساله دارند که در هر روز تولد، یک مبارزه کوبنده و کش‌آلود، برای خوشحالی ناظران محلی، دارند. ۲۲ سالگی آنها سنت شکنی نمی کند. این دو دامپزشک در (و سطل زباله) “Donova’s Reef”، سالنی که دونووان مالک آن است، ملاقات می کنند. سالن دارای یک دستگاه اسلات خراب است، اما مردم محلی دائماً آن را بازی می کنند، به این امید که به جکپات برسند.

دانلود زیرنویس فیلم صخره دانوان ۱۹۶۳ خانم آملیا ددهام یک بانوی جوان “مناسب” از بوستون، رئیس هیئت مدیره شرکت کشتیرانی ددهام می شود. پدر او داک ددهام است که هرگز او را ندیده است، اما او یک بلوک بزرگ سهام را در شرکت خانوادگی به ارث برده است و او را به سهامدار عمده تبدیل کرده است. آملیا به هالیکالوها سفر می کند تا مدرکی پیدا کند که داک یک بند اخلاقی منسوخ (اما هنوز هم در واقع) در وصیت نامه را نقض کرده است، که از ارث بردن سهام و توانایی او برای حفظ کنترل جلوگیری می کند.

وقتی خبر به هالیکالوها می رسد که خانم ددهام به زودی از راه می رسد، دانوان، گیلهولی و مارکیز د لاژ نقشه ای می سازند. دی لاژ، فرماندار فرانسوی هالیکالوها نیز امیدوار است که پست دیپلماتیک دیگری پیدا کند – ترجیحاً ساحل میامی یا هالیوود. دونوان وانمود می کند که پدر سه فرزند داک (لیلانی، سارا و لوک) است تا زمانی که داک برگردد و بتواند وضعیت را برای دختر اصلی و مناسب خود بوستون توضیح دهد. این طرح با اکراه توسط دختر بزرگ لیلانی پذیرفته می‌شود، او این فریب را باور می‌کند زیرا خواهر و برادرش و او نیمه‌کاست (هاپا) هستند.

زیرنویس فیلم Donovan's Reef 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس Donovan’s Reef 1963 آملیا می‌آموزد که پدرش، دونوان، و گیلهولی پس از غرق شدن ناوشکن آنها در جنگ جهانی دوم، در جزیره‌ی تحت اشغال ژاپن غرق شدند. با کمک مردم محلی، بازماندگان کشتی یک جنگ چریکی را علیه ژاپنی ها انجام دادند که فقط ددهام، دونوان و گیلهولی از جنگ جان سالم به در بردند. او همچنین می آموزد که پدرش یک بیمارستان ساخته است و در یک خانه بزرگ زندگی می کند (او انتظار یک کلبه را داشت). آملیا با پرتره ای از یک زن زیبای پلینزی در تزئینات سلطنتی مجذوب خود می شود. این زن همسر مرحوم داک، مادر فرزندانش است، هرچند به آملیا این موضوع گفته نشده است. او متوجه می شود که نام این زن منولانی بوده است. دونوان اشاره می کند که او در هنگام زایمان درگذشت.

همانطور که داستان توسعه می یابد، آملیا متوجه می شود که زندگی در جزایر آنطور که او انتظار داشت نیست، و همچنین دونوان که ثابت می کند تحصیل کرده و باهوش است و دارای یک عملیات حمل و نقل محلی قابل توجه است، نیست. آملیا نیز آنطور که انتظار می رود نیست. وقتی دونوان قایق سواری می‌کند، «لباس شنا» قدیمی‌اش را از تن در می‌آورد تا لباس شنای تنگش را نشان دهد و دونووان را قبل از شیرجه زدن در آب به مسابقه شنا دعوت می‌کند. در حالی که د لاژ سعی می کند از آملیا (یا بهتر است بگوییم، ۱۸۰۰۰۰۰۰ دلار او) خواستگاری کند، آتش بس برقرار می کنند. همه در مراسم عشای ربانی کریسمس در کلیسا با سقف نشتی شرکت می کنند که جماعت هیچ پولی برای تعمیر آن ندارند. کشیش از هر پول اهدایی برای کمک به فقرا استفاده می کند. در میانه سرویس، رعد و برق شروع می شود، بنابراین اکثر مخاطبان – با اطلاع از وضعیت سقف – چترها را باز می کنند.

زیرنویس فیلم صخره دانوان ۱۹۶۳ وقتی دکتر ددهام برمی گردد، پدر و دختر برای آن زمان ملاقات می کنند. به او در مورد این فریب گفته می شود و هنگام شام توضیح می دهد که در جنگ جهانی دوم در حال خدمت بوده که همسرش (مادر آملیا) درگذشت. وقتی جنگ تمام شد، او احساس کرد که در بوستون نیازی به او نیست، اما در جزایر به شدت مورد نیاز است، بنابراین ماند. او سهام خود را با آملیا امضا می کند، زیرا قصد دارد در جزایر بماند. درست زمانی که او می خواهد در مورد منولانی و فرزندانشان توضیح دهد، اورژانس بیمارستان قطع می شود.

Manulani نوه آخرین شاهزاده موروثی جزایر بود و آملیا سرانجام معما را حل کرد: لیلانی – دختر Manulani – نه تنها شاهزاده خانم جزیره، بلکه خواهر ناتنی آملیا است، رابطه ای که هر دو با خوشحالی به آن اذعان کردند. پس از نزاع در بار با چند ملوان استرالیایی، فرمانده آنها سکه ای را روی زمین پیدا می کند و آن را به کشیش می دهد و فکر می کند مال اوست. کشیش پاسخ می‌دهد که متعلق به «جوک‌باکس» است – دستگاه اسلات. او سکه را داخل می‌گذارد و در حالی که سکه‌ها بیرون می‌آیند، جک‌پات را می‌زند. او اکنون می تواند سقف را تعمیر کند.

زیرنویس فیلم Donovan's Reef 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس صخره دانوان ۱۹۶۳ آملیا و دونوان آتش بس خود را به برنامه های ازدواج تبدیل می کنند، علیرغم اینکه او (به درستی) او را به خاطر فریب پدری واقعی خواهر و برادر ناتنی اش سرزنش می کند. آنها در مورد نامگذاری پسر اول خود صحبت می کنند – او اصرار دارد که نام او را به نام پدرش بگذارند، در حالی که او می خواهد نام فرزند را به نام عموی بزرگش بگذارند: Sedley. دونوان از فکر پسری به نام آن خشمگین می شود، بنابراین او یک سازش پیشنهاد می کند: ویلیام، پس از پدرش. دونوان خوشحال است. همانطور که او می گوید، او را بیل صدا می کند. او حرکت می کند تا او را در آغوش بگیرد، اما او او را متوقف می کند و می گوید که او “خویشتن ایرلندی پست” دارد، اما او را دوست دارد. او را به طرف فواره‌ای نزدیک می‌کشد و می‌گوید که از این به بعد تمام «پکس» را می‌سازد، او را در دامان خود می‌گذارد و او را می‌زند. وقتی تمام شد، او در بغل او غلت می خورد و آنها می بوسند. گیلهولی همچنین سرانجام با دوست دختر دیرینه خود، خانم لافلور ازدواج می کند. دونوان نوار را به عنوان هدیه عروسی به همسفره کشتی قدیمی خود می دهد.

در صحنه پایانی، لیلانی و آملیا دست در دست هم در مسیر خانه داک ددهام قدم می زنند، دو خواهر و برادر کوچکتر لیلانی، دونوان و گیلهولی که چمدان های آملیا را حمل می کنند، و ژاندارمری محلی که با پیانوی لیلانی به خانه باز می گردند دنبال می شوند. .

این فیلم بر اساس مواد اولیه برای پارامونت تهیه شده توسط جیمز میچنر ساخته شده است (اگرچه میچنر در فیلم نهایی نامگذاری نشده است). در فوریه ۱۹۶۲ پارامونت اعلام کرد که جان وین و جان فورد فیلمی را که در آن زمان داستان دریای جنوبی نامیده می شد را بر اساس فیلمنامه ای از جیمز ادوارد گرانت می سازند. مارتین راکین به جمع آوری این معامله در پارامونت کمک کرد.

در حالی که صخره دونوان در جزیره خیالی هالیکالوها، که فرمانداری فرانسوی دارد، می گذرد، تنها زبان پلینزی نمایش داده شده در فیلم هاوایی است. “Haleakaloha” را می توان به عنوان “خانه خنده و عشق”  ترجمه کرد و آملیا با کشتی بادبانی از بوستون می آید. در واقع، در گویش جنوبی پلینزی که در پلی‌نزی فرانسه صحبت می‌شود، کلمات با T نوشته می‌شوند، جایی که هاوایی از K استفاده می‌کند.[نیازمند منبع]

فیلمبرداری در ژوئیه ۱۹۶۲ در کائوآی، هاوایی آغاز شد، اما وضعیت سلامتی فورد به حدی بدتر شده بود که وین خودش کارگردانی بیشتر فیلم را به پایان رساند.

خانه فرماندار جزیره فرانسوی، خانه ساحلی سفید با نخل های نارگیل و چمنزار اطراف، خانه آلرتون استیت و اقامتگاه تابستانی سابق ملکه اما هاوایی در نزدیکی ساحل پویپو است که اکنون بخشی از باغ گیاه شناسی ملی گرمسیری است (بدون صحنه). قایق‌ها و قایق‌ها در رودخانه Wailua، که ویرایش و با صحنه‌های فیلم‌برداری شده در املاک آلرتون ادغام شدند).

زیرنویس Donovan's Reef 1963 - بلو سابتایتل

ریف دونوان موفقیت مالی متوسطی داشت. این فیلم با بودجه ۲,۶۸۶,۰۰۰ دلار تولید شد. این فیلم بیست و چهارمین فیلم پرفروش سال ۱۹۶۳ بود. A. H. Weiler از نیویورک تایمز نوشت که این فیلم “تدبیری محض به سبک دلچسب، سرگرم کننده و واقعاً مسری بود”.  Variety آن را “تلاش بی‌هدف” نامید، اما عکاسی را ستود. در حال حاضر، این فیلم دارای امتیاز ۵۵% “فاسد” در وب سایت جمع آوری نقد Rotten Tomatoes است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.