تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 آبان 1401 - 17:17
47 بازدید
کد خبر : 204009

دانلود زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 زیرنویس فیلم سرژ خوش تیپ یک فیلم فرانسوی محصول سال ۱۹۵۸ به کارگردانی کلود شابرول است. از آن به عنوان اولین محصول جنبش فیلم نوول وگ یا موج نو فرانسه یاد شده است. این فیلم اغلب با فیلم بعدی شابرول، عموزاده ها، که جرارد بلن و ژان کلود

دانلود زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 زیرنویس فیلم سرژ خوش تیپ یک فیلم فرانسوی محصول سال ۱۹۵۸ به کارگردانی کلود شابرول است. از آن به عنوان اولین محصول جنبش فیلم نوول وگ یا موج نو فرانسه یاد شده است. این فیلم اغلب با فیلم بعدی شابرول، عموزاده ها، که جرارد بلن و ژان کلود بریالی نیز در آن بازی می کنند، مقایسه می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 فرانسوا، مرد جوانی که از یک مورد خفیف یک بیماری تنفسی (احتمالاً سل) بهبود می یابد، پس از مدت ها غیبت به شهر خود در ساردنت باز می گردد تا زمستان را در آنجا بگذراند. او با تعجب متوجه می شود که دوست قدیمی اش سرژ، که از زندگی در روستا ناراضی است، تبدیل به یک الکلی بدبخت شده است. سرژ امیدوار بود برای تحصیل روستا را ترک کند، اما مجبور شد برای ازدواج با یک دختر محلی، ایوون، بماند که باردار شد. اولین فرزند آنها مرده به دنیا آمد، اما ایوان دوباره باردار است.

دانلود زیرنویس فیلم سرژ خوش تیپ ۱۹۵۸ اگرچه فرانسوا تا حدودی در روستای استانی احساس می‌کند که جای خود را ندارد، اما تمایل او به یافتن راهی برای کمک به سرژ رانده می‌شود. در حالی که او روی این کار کار می کند، با خواهر ۱۷ ساله ایوان، ماری، که سرژ نیز سابقه دارد، رابطه برقرار می کند. ماری با گلوماد، مستی زندگی می کند که شایعه می شود واقعاً پدر بیولوژیکی او نیست، اگرچه هیچ کس نمی داند که آیا او از این موضوع آگاه است یا خیر. پس از اینکه گلوماد با فرانسوا در مورد خوابیدن با ماری روبرو می شود و از فرانسوا می خواهد بگوید که ماری دختر او نیست، فرانسوا به دیدار ماری می رود و متوجه می شود که گلوماد به تازگی به او تجاوز کرده است.

زیرنویس فیلم Le Beau Serge 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس Le Beau Serge 1958 سرژ و فرانسوا به تناوب گذشته را به یاد می آورند و در مورد حال و آینده بحث می کنند. وقتی سرژ فرانسوا را به دلیل تلاش برای جلوگیری از خیانت به ایوان با ماری، کتک می زند، همه چیز بین آنها در یک رقص شهری به اوج می رسد. فرانسوا برای مدتی به اتاق خود عقب نشینی می کند و مطمئن نیست که چه کاری باید انجام دهد.

زیرنویس فیلم سرژ خوش تیپ ۱۹۵۸ وقتی فرانسوا می شنود که ایوان زایمان کرده است و نه دکتر و نه سرژ پیدا نمی شوند، وارد عمل می شود. اول، او دکتر را که در حال مراقبت از یک گلوماد بیمار است، ردیابی می کند. دکتر نمی‌خواهد آنجا را ترک کند، زیرا فکر می‌کند نوزاد احتمالاً مرده‌زایی دیگری خواهد بود، در حالی که می‌تواند به گلوماد کمک کند، اما گلوماد به او می‌گوید که برود، زیرا ماری را دارد که از او مراقبت کند. فرانسوا با بیرون رفتن دوباره در تاریکی و سرما، سرژ را در حال خواب می بیند. سرژ بسیار مست است، بنابراین فرانسوا باید او را از میان برف به خانه بکشاند، اما آنها به موقع به دنیا می‌آیند تا یک پسر سالم، هرچند نارس، به دنیا بیایند. فرانسوا از شدت خستگی به زمین می افتد و سرژ پرتوهایش می ریزد، گریه می کند و تقریباً هیستریک می خندد.

زیرنویس فیلم سرژ خوش تیپ 1958 - بلو سابتایتل

زیرنویس سرژ خوش تیپ ۱۹۵۸ زمانی، شابرول قصد داشت که Les Cousins ​​به جای Le Beau Serge، اولین پروژه سینمایی او باشد، اما به دلیل فضای پاریس آن فیلم، هزینه فیلمبرداری آن دو برابر می شد. Le Beau Serge در ساردنت فیلمبرداری شد، جایی که شابرول، که مادرش اهل روستا بود، اغلب تابستان های کودکی را با مادربزرگ خود می گذراند و در سال های جنگ زندگی می کرد. این فیلم طی یک دوره نه هفته ای در زمستان ۱۹۵۷-۱۹۵۷ با بودجه ۳۲ میلیون فرانک قدیمی فرانسه فیلمبرداری شد. این فیلم در ابتدا ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه بود. شابرول برای کاهش زمان اجرا، مقدار زیادی از مطالب شبه مستند را قطع کرد، تصمیمی که بعداً از آن پشیمان شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.