تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 آبان 1401 - 11:42
41 بازدید
کد خبر : 204002

دانلود زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 نیک یک مدیر موفق با خانواده ای عالی، همسری دوست داشتنی و دختری دوست داشتنی است. به نظر می رسد که او همه چیز را به رئیسش، لیزا، دارد، که به شدت خواهان فرزندی برای خودش است. لیزا نیک را در لحظه ضعف خود اغوا می کند،

دانلود زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 نیک یک مدیر موفق با خانواده ای عالی، همسری دوست داشتنی و دختری دوست داشتنی است. به نظر می رسد که او همه چیز را به رئیسش، لیزا، دارد، که به شدت خواهان فرزندی برای خودش است. لیزا نیک را در لحظه ضعف خود اغوا می کند، به این امید که همسرش را از تصویر حذف کند تا بتواند نقش خود را به عنوان همسر و مادر ایفا کند. وقتی نیک سعی می‌کند با لیزا ارتباط برقرار کند، خودش را در یک بازی خطرناک با او می‌بیند که شغل، خانواده و زندگی‌اش را تهدید می‌کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 فیلم با یک حمله به خانه و یک سارق با یک انفجار فوق العاده خوب شروع می شود. او یک بطری ویسکی را با سرنگ مسموم می کند و یواشکی بیرون می رود. تاجری به خانه می‌آید، لیوان ویسکی‌اش را روی سنگ‌ها می‌خورد و می‌میرد. زن جوان سارق بالای بدنش می ایستد و آخرین نفسش را تماشا می کند، سپس ساعت او را که هدیه ای از مریم است می دزدد. (ما یک حکاکی در پشت می بینیم.)

از خواب بیدار شدن در رختخواب با کسی که متأسفانه من نیستم. نام او نیک شرمن و همسرش جن نام دارد. آنها دختر کوچکشان جوجو را بزرگ می کنند.

نیک در لوازم خانگی کار می کند و یک دستیار به نام کالی دارد. آنها روی فناوری لوازم هوشمند کار می‌کنند و باگی را پیدا می‌کنند که به هکرها اجازه دسترسی به دوربین‌های خانگی را می‌دهد. وقتی نیک آن را در یک جلسه مطرح می کند، رئیس او لیزا تحت تأثیر قرار می گیرد و باب همکار از اینکه پرتاب به تعویق می افتد عصبانی می شود.

لیزا نیک را به ناهار دعوت می کند و در حالی که او شراب می خورد، درباره خانواده نیک صحبت می کند. او اشاره می کند که می خواست خانواده داشته باشد، اما خیلی دیر شده بود، زیرا تمرکز زیادی روی کار داشت. نیک به او می گوید که هیچ وقت دیر نیست و به او اطمینان می دهد که مادر بزرگی خواهد شد. لیزا به او پیشنهاد ترفیع می دهد و برای این نقش از باب عبور می کند.

دانلود زیرنویس فیلم ماجرای دفتر کابوس من ۲۰۲۲ نیک در مورد ترفیع به جن می گوید و او حمایت می کند. جن جاه‌طلبی‌های خود را کنار گذاشته است تا در حین کار نیک به مراقبت از جوجو و خانه کمک کند، بنابراین تبلیغ تلخ و شیرین است. جن اکنون باید در راه اندازی برنامه و رویدادهای کاری به او بپیوندد. باب تردیدهایی در ذهن جن ایجاد می کند و در مورد شب های آخر نیک در آینده نیک با لیزا صحبت می کند.

زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس My Nightmare Office Affair 2022 لیزا را در خانه می بینیم، و او ساعت قبلی را دارد. او سارق انفجاری است. لیزا یک خرس عروسکی برای جوجو به زوج با دوربینی در داخل هدیه می دهد. او آنها را تماشا می کند و برای فرزندخواندگی خودش درخواست می دهد. مددکار اجتماعی به لیزا می گوید که او کاندیدای مناسبی نیست زیرا ساعات کاری سختی دارد.

وقتی صحبت از ساعات کاری شد، نیک زمان زیادی را برای کارش می گذارد. او تا دیروقت با لیزا کار می کند که سعی می کند او را اغوا کند. او واقعاً آن را روی سنگین می‌گذارد، اما نیک او را رد می‌کند. باب شاهد کل تعامل است.

لیزا در حال یادگیری روال جن در ترک جوجو، رفتن به کافی شاپ و انجام یوگا است. روز بعد، لیزا کار را رها می کند و جن را دنبال می کند. لیزا گوشی جن را هک می کند در حالی که به او توصیه می کند یک پرستار بچه استخدام کند. لیزا اکنون می تواند دوربین جن را در هر زمانی مشاهده کند و پیامک ارسال کند. او روایتی را ایجاد می کند که شخصی به نام RT به جن پیامک می فرستد و نیک فکر می کند همسرش رابطه نامشروع دارد. (لیزا از ساعت به عنوان مدرک استفاده می کند و آن را بیرون از خانه نیک و جن رها می کند.)

نیک در یک شنبه به کار فراخوانده می شود و این پایان دنیاست. جن به او می گوید که قرار است زندگی خود را ادامه دهد و از برنامه ریزی با او دست بردارد.

در محل کار، لیزا متوجه می شود که نیک حواسش پرت شده است. او از آسیب پذیری عاطفی او علیه او استفاده می کند و نگران بهزیستی او عمل می کند. نیک به لیزا در مورد رابطه ای که فکر می کند جن دارد می گوید. آنها این کار را روی میز او انجام می دهند.

زیرنویس فیلم My Nightmare Office Affair 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم ماجرای دفتر کابوس من ۲۰۲۲ باب تهدید می کند که به HR مراجعه می کند و لیزا را به دلیل رفتار نامناسب گزارش می کند. او قبل از نیک اسباب بازی پسرش بود، اما با او بچه دار نمی شد و همه چیز درست نشد. لیزا کسی را تهدید نمی‌کند که او را تا سر حد مرگ می‌کشد و به‌دلیل پاس شدن برای ترفیع، این کار را انجام می‌دهد تا شبیه یک خودکشی به نظر برسد.

جن متوجه مشکلی در تلفنش می شود و سعی می کند آنچه را که دیده به نیک بگوید، اما خبر ناپدید شدن باب، نیک را به دفتر بازگرداند. لیزا از نیک می خواهد که به تنهایی در دفترش به او بپیوندد تا یک بطری شامپاین برای جشن گرفتن رابطه جدیدشان بخرد. او به او می گوید که چیزهای خوبی برای آنها می بیند، اما نیک تردید می کند. وقتی لیزا ساعت را در خیابان می آورد، نیک متوجه می شود که در مورد آن به کسی چیزی نگفته است. او به گوشی خود نگاه می کند و می بیند که لیزا سیستم او را هک کرده است تا جن را فریم کند. لیزا سعی می کند توضیح دهد، اما نیک آن را ندارد و همه چیز را به پایان می رساند. لیزا در حالی که جیغ می‌کشد، سینه‌اش را می‌خراشد.

نیک به خانه می آید و با جن صمیمی است اما جزئیات آنچه واقعاً اتفاق افتاده را کنار گذاشته است. او به جن در مورد نقص تلفن می گوید و از او می خواهد که همه دستگاه های خود را خاموش کند. لیزا همه چیز را از دوربین خرس عروسکی تماشا می کند و یک لیوان شراب را می شکند. جن از اینکه نمی تواند از لپ تاپ خود استفاده کند عصبانی است، اما نیک حق دارد. او دوربین مخفی را در خرس عروسکی پیدا می کند و آن را از بین می برد.

یک کارآگاه می ایستد و از نیک سؤالاتی در مورد تجاوز جنسی گزارش شده می پرسد. کارآگاه به عنوان مدرک از خراش های روی سینه نیک عکس می گیرد. نیک اتفاقات را بازگو می کند. کارآگاه آن را نمی‌خرد و به او مشکوک است که با ناپدید شدن باب ارتباط دارد. کیسی نیک را از زندان می گیرد و به او قول می دهد که به او کمک کند تا بفهمد چه اتفاقی دارد می افتد. نیک بالاخره باید با جن صادق باشد و ماجرا را به او بگوید. او دلش شکسته است. جن با جوجو نقل مکان می کند و در خانه خواهرش می ماند.

زیرنویس ماجرای دفتر کابوس من ۲۰۲۲ لیزا در خانه نیک منتظر می ماند و به او می گوید که او پسر خوبی نبوده است. لیزا پیشنهاد می کند که همه اتهامات را از بین ببرد. سپس با سرنگ به او مواد مخدر می زند. لیزا به نیک می گوید که وقتی جن از صحنه خارج شد، آنها می توانند به خانواده ای تبدیل شوند که قرار بود باشند.

نیک در خانه اش بسته به صندلی از خواب بیدار می شود و تلاش می کند تا خود را آزاد کند. Cassie او را پیدا می کند و با ردیابی تلفن همراه جن به او کمک می کند.

لیزا یک چاقوی بزرگ آشپزخانه را برداشت و برای مراقبت از جن بیرون رفت. لیزا جن را از جاده فرار می دهد و با سرنگ به گردن او می چسباند. سپس جن را به عقب ماشینش می اندازد و او را به جنگل می برد. لیزا با چاقو دیوانه می شود و شروع به چرخاندن آن به اطراف می کند و در نهایت به نیک چاقو می زند. Cassie همه آنها را با ضربه زدن به لیزا با iPad نجات می دهد. بدترین بخش این است که آژانس فرزندخواندگی لیزا را تایید کرد و مجبور نبود همه این کارها را برای به دنیا آوردن آن نوزاد انجام دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.