تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آبان 1401 - 18:38
50 بازدید
کد خبر : 203678

دانلود زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 بنفش بیتز زمانی شروع می شود که سارا جین (جونز) به لندن نقل مکان می کند، جایی که دوستش دیدی (الکساندر) به او اجازه اقامت می دهد. او تشویق می شود تا استعداد خوانندگی خود را بیان کند و در طول راه با Airbeats (مایکل اوهارا) ملاقات کند. سارا

دانلود زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 بنفش بیتز زمانی شروع می شود که سارا جین (جونز) به لندن نقل مکان می کند، جایی که دوستش دیدی (الکساندر) به او اجازه اقامت می دهد. او تشویق می شود تا استعداد خوانندگی خود را بیان کند و در طول راه با Airbeats (مایکل اوهارا) ملاقات کند. سارا جین از یک تهیه کننده رکورد، راسل داگلاس (آندریان) پیشنهاد دریافت می کند و او از این فرصت استفاده می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 مدت زیادی از قراردادش نمی گذرد، سارا جین شروع می کند به وسوسه هایی که صنعت موسیقی ایجاد می کند. او در موقعیتی قرار می‌گیرد که موسیقی‌ای را اجرا می‌کند که به آن علاقه‌ای ندارد و از کنترل خارج می‌شود. یا به ریشه های خود بازگردد و به آنچه که اشتیاق او را آشکار کرده است بازگردد.

سارا جین یک خواننده مشتاق است که از شهر خود به لندن می رود. طولی نمی‌کشد که او با اجراهایش در سالن‌های کوچک مخالفت می‌کند و به یک قرارداد بسته می‌شود. او خود را درگیر وسوسه‌ای می‌بیند که صنعت در دهه ۹۰ ارائه کرده بود و خود را در مکانی خطرناک می‌یابد. شخصیت سارا جین نماینده بسیاری از نوازندگان جوان است که در دهه ۹۰ توسط مدیریت خود بدرفتاری کردند.

دانلود زیرنویس فیلم بیتز بنفش ۲۰۲۲ دیدی بهترین دوست سارا جین است که تا زمانی که پاهایش را پیدا می کند به او مکانی برای اقامت پیشنهاد می دهد. او را به اطراف شهر می برد تا با مردم ملاقات کند و زندگی خود را تنظیم کند و همچنین در صورت نیاز در آنجا باشد.

راسل داگلاس مدیر تهیه‌کننده‌ای است که به سارا جین فرصت استراحت در صنعت را پیشنهاد می‌کند. او با دنیا مانند یک مهمانی بزرگ رفتار می کند، بی پروا است و استعدادهایش را به سمتی سوق می دهد که نمی خواهند بروند.

 زیرنویس فیلم Purple Beatz 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Purple Beatz 2022 یک علاقه عاشقانه برای سارا جین است که به شیوه‌ای عاشقانه ملاقات می‌کند و به او پیشنهاد می‌دهد تا اطراف شهر را از دیدگاهی متفاوت به او نشان دهد. او به یکی از حامی ترین افراد در زندگی سارا جین تبدیل شد.

ایزی جونز در نقش اصلی فیلم، از اجرای عالی خوانندگی گرفته تا مواد احساسی خارج از صحنه که او را زنده می کند، فوق العاده است. در بازیگران مکمل، همه در طول فیلم کار بسیار خوبی انجام می دهند و ما را به دهه ۹۰ بازمی گرداند.

زیرنویس فیلم بیتز بنفش ۲۰۲۲ داستان یک نوازنده جوان را دنبال می کند که به لندن می رود تا تلاش کند و یک استراحت بزرگ داشته باشد. او خود را با یک چیدمان خوب می بیند و به سمت حرفه موسیقی که به شدت می خواهد تحت فشار قرار می گیرد. فقط یاد بگیریم که همه چیز آنقدر هموار نیست که به نظر می رسد.
داستان داستانی است که قبلاً بارها دیده‌ایم، یک نوازنده به دنیایی کشیده می‌شود که نمی‌خواهد بخشی از آن باشد. مجبور به انجام کارهایی می شوند که انتظارش را نداشتند و می بینند که حرفه بالقوه آنها از کنترل خارج می شود. این یک فرمول آزمایش شده و آزمایش شده است که در صنعت بسیار خوب عمل می کند، این تفاوت زیادی ارائه نمی دهد اما همه چیز را درست انجام می دهد.

 زیرنویس Purple Beatz 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس بیتز بنفش ۲۰۲۲ بیت ارغوانی یک درام با شوری عاشقانه درباره صحنه موسیقی دهه ۹۰ در لندن است. این نشان می دهد که چگونه ملاقات قدیمی برای یافتن عشق می تواند جالب ترین لحظات زندگی مردم را جرقه بزند. محیط لندن همیشه برای هرج و مرج دور هم خوب است. یک شکایت بزرگ بیشتر یک شکایت شخصی است، فیلم دائماً بورنموث را «چوب‌ها» می‌نامد که به وضوح اینطور نیست و به عنوان فردی از آن شهر، یک استراحتگاه ساحلی است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.