تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 آبان 1401 - 18:46
63 بازدید
کد خبر : 203768

دانلود زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 زیرنویس فیلم هندی ۱۰۰ سال زنده باد محصول ۲۰۱۷ به نویسندگی و کارگردانی ساتیش وگسنا است. این فیلم توسط دیل راجو زیر نظر سری Venkateswara Creations تولید می‌شود و شرواناند، آنوپاما پارامسواران، پراکاش راج و جایاسودا در نقش‌های کلیدی بازی می‌کنند. گروهی از بازیگران شامل نارش، ایندراجا، راجا راویندرا،

دانلود زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 زیرنویس فیلم هندی ۱۰۰ سال زنده باد محصول ۲۰۱۷ به نویسندگی و کارگردانی ساتیش وگسنا است. این فیلم توسط دیل راجو زیر نظر سری Venkateswara Creations تولید می‌شود و شرواناند، آنوپاما پارامسواران، پراکاش راج و جایاسودا در نقش‌های کلیدی بازی می‌کنند. گروهی از بازیگران شامل نارش، ایندراجا، راجا راویندرا، شیجو، هیماجا و سیتارا نقش‌های فرعی را ایفا می‌کنند. Sathamanam Bhavati با مضامین «تضاد سنت-فناوری»، «خانواده مشترک در مقابل خانواده هسته‌ای» و «بحران میانسالی» می‌پردازد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 موسیقی متن و موسیقی متن توسط Mickey J. Meyer ساخته شده است و فیلمبرداری توسط Sameer Reddy انجام شده است. این فیلم در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۷ در سراسر جهان با نقدهای بسیار مثبت و همزمان با Sankranthi منتشر شد. فیلمنامه این فیلم در کتابخانه اسکار بایگانی شد. این فیلم در شصت و چهارمین دوره جوایز ملی فیلم «به‌منظور قدردانی از ایجاد احساس شادی با احترام به ارزش‌های خانوادگی به شیوه‌ای ناشناخته»، بهترین فیلم محبوب ارائه‌دهنده سرگرمی سالم را دریافت کرده است. این فیلم همچنین برنده جایزه ناندی ایالت آندرا پرادش برای بهترین کارگردانی و بهترین فیلم بلند نمایش خانگی شده است.

Raghavaraju یک زمیندار کشاورزی در روستای Atreyapuram در آندرا پرادش است. او با همسرش جاناکاما به همراه برادرزاده‌اش بانگارارجو، همسرش و پسرشان راجو زندگی می‌کند. Raghavaraju در خانه اجدادی خود که توسط اجدادش ساخته شده است زندگی می کند که شامل چندین نسل است که در یک خانواده به عنوان یک خانواده مشترک زندگی می کنند. با این حال، با تغییر زمان، دو پسر راگاواراجو، راوی و کالیان و دختر جانسی به ترتیب در ایالات متحده، کانادا و استرالیا به عنوان خانواده هسته ای زندگی می کنند. پس از ۱۰ سال وقفه، همه فرزندان او در فصل تعطیلات ماکارا سانکرانتی، تحت شرایط مرموز پس از دریافت ایمیلی از راگاواراجو، که تمایل خود را برای طلاق از همسرش ابراز می کند، به دهکده می رسند.

دانلود زیرنویس فیلم ۱۰۰ سال زنده باد ۲۰۱۷ نیتیا دختر جانسی است. به زودی نیتیا و راجو عاشق هم می شوند اما آن را به یکدیگر ابراز نمی کنند. خواهر و برادر به زودی دوباره به هم می رسند. راجو و نیتیا با عشق قدیمی عموی خود ملاقاتی ترتیب دادند. با این حال، جانسی از راجو می‌خواهد که امید خود را به عشق نیتیا حفظ نکند، که او انجام می‌دهد، اما نیتیا را دلشکسته می‌کند.

راگاواراجو و جاناکاما فاش می‌کنند که قصد طلاق ندارند، بلکه از یکدیگر جدا می‌شوند، در حالی که جاناکاما می‌خواهد با فرزندانش زندگی کند. راگاواراجو می خواهد همسرش را خوشحال ببیند، بنابراین به فرزندانش ایمیل می زند تا آنها به خانه بیایند و مادرشان را با خود ببرند. راجو اوراق طلاق را برای یک وکیل فرستاد تا آنها ارزش خانواده را بفهمند. پس از سخنان راگاواراجو، آنها برای دوری جستن از والدین خود متاسف شدند. جانسی ازدواج نیتیا و راجو را می پذیرد و ازدواج آنها توسط کل خانواده پذیرفته شد. همه آنها سانکرانتی را جشن می گیرند و قول می دهند که برای جشن اوگادی با خانواده خود بازگردند، در حالی که نیتیا تمایل خود را برای ماندن با پدربزرگ و مادربزرگش، راجو و والدینش ابراز می کند.

زیرنویس فیلم Shatamanam Bhavati 2017 - بلو سابتایتل

زیرنویس Shatamanam Bhavati 2017 ایده Shatamanam Bhavati در دهه ۱۹۹۰ سرچشمه گرفت. کارگردان Sathish Vegesna داستان کوتاه Palle Payanam Etu? را نوشت که به عنوان بخشی از مسابقه داستان کوتاه تک صفحه ای توسط آندرا پرابها نوشته شد. سپس داستان رد شد و منتشر نشد. بعدها، در اوایل سال ۲۰۱۵، Vegesna تصمیم گرفت یک فیلم بلند بر اساس همان داستان بسازد.

در سپتامبر ۲۰۱۵، Sai Dharam Tej دو پروژه را برای Dil Raju تحت عنوان Sri Venkateswara Creations امضا کرد که عالی به کارگردانی Anil Ravipudi و Sathamanam Bhavati توسط Satish Vegesna بودند. در فوریه ۲۰۱۶، Sai Dharam Tej به دلیل تضادهای برنامه‌ریزی، از شرکت انصراف داد و راج تارون  در کنار Anupama Parameswaran جایگزین آن شد. بعداً در ماه مه ۲۰۱۶، راج تارون با شرواناند به عنوان نقش اصلی در فیلم جایگزین شد. پس از بازی خوب در دو فیلم تلوگو Premam (2016) و A Aa (2016)، Anupama برای ایفای نقش Nithya، یک NRI از استرالیا انتخاب شد.

زیرنویس فیلم ۱۰۰ سال زنده باد ۲۰۱۷ این فیلم به طور رسمی در ۲۷ آگوست ۲۰۱۶ اکران شد و فیلمبرداری محرم نیز انجام شد. عکاسی اصلی فیلم در آمالاپورام، آندرا پرادش در سپتامبر ۲۰۱۶ آغاز شد.  صحنه های کمی در تالورو، در نزدیکی راجهموندری فیلمبرداری شد. فیلمبرداری در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۶ ظرف ۴۹ روز به پایان رسید.

این فیلم به زبان هندی با نام S/O Krishnamurthy دوبله شد و توسط Aditya Movies در سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شد. به تامیل نیز با همین نام دوبله شد. حق پخش تلویزیونی این فیلم توسط زی تلوگو به دست آمد. این فیلم برای اولین بار در ۲۶ مارس ۲۰۱۷ اکران شد و امتیاز TRP 15.4 را به ثبت رساند. بعداً در ZEE5 در دسترس قرار گرفت.

زیرنویس Shatamanam Bhavati 2017 - بلو سابتایتل

زیرنویس ۱۰۰ سال زنده باد ۲۰۱۷ این فیلم که با بودجه ۸ کرور روپیه ساخته شد، در هفته افتتاحیه خود ۱۰.۷۰ کرور روپیه و سهم توزیع کننده ۶ کرور روپیه به دست آورد. مینت گزارش داد که این فیلم در دو هفته اول پس از اکرانش، ۶۵۳۶۶۴ دلار (۴.۴۵ کرور) در ایالات متحده به دست آورد. این فیلم به مدت ۱۰۰ روز در چند سالن سینما در سراسر ایالات تلوگو به نمایش گذاشته شد در اواخر آوریل ۲۰۱۷، یک گردهمایی موفقیت آمیز برای نمایش ۱۰۰ روزه فیلم برگزار شد.

این فیلم پس از اکران، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. منتقدان مختلف فیلمنامه Vegesna را ستودند. سریویدیا پالاپارتی از تایمز آو ایندیا به فیلم سه ستاره از پنج ستاره داد و اظهار داشت: “شاتامانام بهاواتی چیز زیادی به عنوان فیلم ارائه نمی دهد. با این حال، این فصل تعطیلات است و اگر می خواهید یک فیلم آرام و کم خطر تماشا کنید. با خانواده خود فیلم بگیرید، انتخاب بهتری وجود ندارد.» و همچنین از فیلمبرداری سامیر ردی تمجید کرد. Srivathsan Nadadhur هندو از این فیلم به عنوان “به درستی برای فصل جشن” و “یک ساعت ایده آل برای خانواده” نقل کرد. او در ادامه افزود که فیلم تعادل خود را عمدتاً به دلیل اجراها، طنز و موسیقی میکی جی مایر به دست می آورد.

پرانیتا جونالاگدا که برای Deccan Chronicle می نویسد، نقدهای متفاوتی درباره این فیلم ارائه کرد و احساس کرد که آهنگ های ساخته شده توسط میکی جی. مایر شباهت هایی با فیلم های دیگری مانند Brahmotsavam، Seethamma Vakitlo Sirimalle Chettu و Aa دارد. او همچنین از قابل پیش بینی بودن بیشتر صحنه های فیلم انتقاد کرد. جیوی از Idlebrain دیالوگ های نوشته شده توسط Vegesna را که اخلاق و روابط را بررسی می کرد تحسین کرد. به طور کلی، او نوشت که “شاتامانام باواتی عناصر و نیتی دارد که جمعیت خانواده را در این فصل جشنواره جذب می کند.”

زیرنویس Shatamanam Bhavati 2017 - بلو سابتایتل

پس از موفقیت این فیلم، Vegesna دو فیلم درام خانوادگی Srinivasa Kalyanam (2018) و Entha Manchivaadavuraa (2020) را کارگردانی کرد. هر دو فیلم داستان مشابهی دارند و بیشتر بر «تضاد سنت و فناوری»، «خانواده مشترک در مقابل خانواده هسته‌ای» و «سنت‌های قدیمی عروسی» تمرکز دارند.

Sangeetha Devi Dundoo از The Hindu Sathamanam Bhavati را در میان “۱۰ فیلم برتر تلوگوی سال ۲۰۱۷” فهرست کرد. همچنین در مقاله The Indian Express «بهترین فیلم‌های تلوگو ۲۰۱۷» نوشته Manoj Kumar R.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.