تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 18:42
51 بازدید
کد خبر : 204585

دانلود زیرنویس فیلم Shogun’s Shadow 1989 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shogun’s Shadow 1989 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shogun’s Shadow 1989 زیرنویس فیلم سایه شوگون یک فیلم ژاپنی به کارگردانی یاسو فوروهاتا محصول سال ۱۹۸۹ است. تاکهچیو، پسر بزرگ شوگون توکوگاوا یمیتسو، توسط قاتلان تهدید می شود. تلاش ها برای جان او نتیجه درگیری برای جانشینی برای شوگونات است. طبق قانون، تاکهچیو وارث قانونی است، اما یمیتسو که در حال

دانلود زیرنویس فیلم Shogun’s Shadow 1989 زیرنویس فیلم سایه شوگون یک فیلم ژاپنی به کارگردانی یاسو فوروهاتا محصول سال ۱۹۸۹ است. تاکهچیو، پسر بزرگ شوگون توکوگاوا یمیتسو، توسط قاتلان تهدید می شود. تلاش ها برای جان او نتیجه درگیری برای جانشینی برای شوگونات است. طبق قانون، تاکهچیو وارث قانونی است، اما یمیتسو که در حال مرگ بر اثر یک بیماری کشنده است و دیوانه شده است، مورد نفرت قرار می گیرد. آبه شیگت سوگو، نخست وزیر ایمیتسو، مسئول فرستادن قاتلان به نام اربابش است تا تاکهچیو را به نفع برادر کوچکترش توکوگاوا توکوماتسو، جایگزین کند. هفت رونین توسط ارباب قبیله ساکورا، هوتا ماساموری، استخدام می شوند تا از تاکهچیوی جوان محافظت کنند. رهبر آنها ایگو گیبو است که با خواهر آبه عمان ازدواج کرده بود تا اینکه یمیتسو با او علاقه پیدا کرد. برای پیشبرد جاه‌طلبی‌های خود، آبه او را مجبور کرد که صیغه ایمیتسو شود و ایگو را مجبور کرد که در اعتراض آن را ترک کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Shogun's Shadow 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Shogun’s Shadow 1989 بلافاصله پس از اولین تلاش علیه تاکچیو، آبه و رئیس گاردش، ایبا شوزامون، از املاک هوتا بازدید می کنند تا به او اطلاع دهند که طی پنج روز آینده تاکهچیو در قلعه ادو قرار می گیرد، در غیر این صورت قبیله ساکورا با مجازات روبرو خواهد شد. در جاده، همراهان هوتا توسط ایبا و افرادش مورد حمله و قتل عام قرار می‌گیرند، اما تیم ایگو به همراه پسر لرد هوتا، ماساتوشی و یاجیما، بانوی در انتظار، خیلی زودتر با تاکهچیو حرکت کرده‌اند. این منجر به تعقیب و گریز بی امان در بیابان ژاپن می شود که در طی آن تاکهچیو و ایگو به تدریج با هم پیوند برقرار می کنند. هنگامی که تعقیب کنندگان آنها به آنها کمین می کنند، رونین یکی یکی قهرمانانه جان خود را از دست می دهند تا مطمئن شوند که تاکهچیو به ادو تحویل داده شود. ایگو، آخرین نفر ایستاده، پس از کشتن ایبا در رویارویی نهایی می میرد.

زیرنویس فیلم Shogun's Shadow 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس Shogun’s Shadow 1989 زمانی که تاکه چیو به ادو رسید، یمیتسو به عمان دستور مسموم کردن پسر را می‌دهد، اما پس از آن عمان خنجری را که ایگو برای محافظت از تاکچیو به لیدی یاجیما داده بود، می‌شناسد و منصرف می‌شود. تاکه چیو نزد پدرش فراخوانده می شود و آشکارا از او چشم پوشی می کند. زمانی که یمیتسو با خشم سعی می کند او را بکشد، یاجیما ضربه مهلکی را برای پسر می زند و با خنجر ایگو یمیتسو را می کشد.

زیرنویس Shogun's Shadow 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم سایه شوگون ۱۹۸۹ آبه که از شرارت اربابش نسبت به پسرش ناامید شده است، پس از اعلام عمومی اینکه ایمیتسو به بیماری خود تسلیم شده است، مرتکب سپپوکو می شود. در مراسم تشییع جنازه، تاکهچیو با تحقیر مشتی خاکستر بر روی لوح نام پدرش می ریزد و در عوض با ناراحتی خاطرات ایگو را یادآوری می کند که برای او بیشتر شبیه یک پدر بوده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.