تاریخ انتشار : دوشنبه 9 آبان 1401 - 17:59
617 بازدید
کد خبر : 203928

دانلود زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 مطمئناً بر نوستالژی ضمیر ناخودآگاه هزاره‌های مسن‌تر و نسل Xers جوان‌تر تأثیر می‌گذارد. به طور معمول با “a-dinky-dink, skinamarinky-doo” دنبال می شود، این آهنگ از نمایش فیل شارون، لوئیس و برام اغلب با خاطره ای لذت بخش از برنامه های قدیمی کودکان مواجه می شود و به دنبال آن گفتگوهایی

دانلود زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 مطمئناً بر نوستالژی ضمیر ناخودآگاه هزاره‌های مسن‌تر و نسل Xers جوان‌تر تأثیر می‌گذارد. به طور معمول با “a-dinky-dink, skinamarinky-doo” دنبال می شود، این آهنگ از نمایش فیل شارون، لوئیس و برام اغلب با خاطره ای لذت بخش از برنامه های قدیمی کودکان مواجه می شود و به دنبال آن گفتگوهایی در مورد عشق به راک فراگل، قلعه یورکا وجود دارد. ، و نمایش های دیگر از دوران مشابه. با این حال، درباره آخرین فیلم کایل ادوارد بال به مردم بگویید، درباره دو کودک خردسال که در یک رویاهای کابوس‌آمیز از نور در مقابل تاریکی بیدار هستند، سپس کلمه ساختگی Skinamarink به‌طور آشنا تبدیل به آزاردهنده می‌شود. دومین بار که عنوان آن را در بیانیه مطبوعاتی فانتزیا خواندم، جذب فیلم بال شدم. آن دوگانگی تب‌آلود یک انجمن زمانی دوستانه، که معمولاً با لذت مواجه می‌شد، آماده بود تا با زمینه‌ی هنرمندانه‌ی نقض وحشتناک وحشت ایجاد کند. Skinamarink، به عنوان یک نام در این زمینه، ارعاب و تهدید می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 فیلم بال که به‌عنوان یک فیلم تجربی توصیف می‌شود، تقریباً به اندازه فیلم‌های دیگری که من با این توصیف دیده‌ام تجربی نیست. این یک روایت روشن ارائه می دهد، اما بیشتر شبیه یک اثر هنری عالی فیلمبرداری شده است. این فیلم درباره دو کودک به نام‌های کوین (لوکاس پل) و کیلی (دالی رز تترو) است که در نیمه‌های شب از خواب بیدار می‌شوند و متوجه می‌شوند که پدر و مادرشان هیچ کجا پیدا نمی‌شوند و ویژگی‌های خاصی از خانه، مانند درها و پنجره‌های آن. ، حذف شده اند. بچه ها تصمیم می گیرند منتظر بمانند تا بزرگترها برگردند، فقط متوجه می شوند که چیزی در این نسخه از خانه آنها در تاریکی پنهان شده است و به آرامی نور را از بین می برد زیرا آنها را به بازی با آن فرا می خواند.

Skinamarink یک ویژگی رویایی است که فیلم‌های کوتاه دیوید لینچ را به یاد می‌آورد و در عین حال از زیبایی‌شناسی دوربین Super 8 استفاده می‌کند، اگرچه بدون شک در یک قاب عریض فیلم‌برداری شده است. بیشتر اوقات، شخصیت‌ها خارج از فوکوس یا کاملاً خارج از کادر ظاهر می‌شوند، زیرا فیلم فضاهای تاریک را آنتاگونیست خود و نور عقب‌نشین فیلم را قهرمان اصلی خود می‌کند. اسباب‌بازی‌ها و درخشش گرم تلویزیون به شخصیت‌های پشتیبان تبدیل می‌شوند، زیرا شخصیت‌های اصلی ما فقط به عنوان یک زائده، سایه یا شبح دیده می‌شوند.

دانلود زیرنویس فیلم اسکینامارک ۲۰۲۲ تماشاگر با بازی با ترس های دوران کودکی از بیدار شدن در اواخر شب در خانه ای تاریک و ساکت، عاری از فعالیت های پر هیاهو و شلوغی خانوادگی، سفر خود را از ویژگی های ترسناک یک مکان شناخته شده در اواخر شب آغاز می کند. بال از درجات مختلفی از تاریکی استفاده می‌کند، که با دانه‌بندی فیلم تکمیل می‌شود تا نکتوفوبیا (ترس از تاریکی) مخاطبانش را شکار کند. پیکسل‌ها حرکت می‌کنند، تکان می‌خورند، و می‌چرخند و بیننده را غافلگیر می‌کنند، زیرا چشم‌هایش تلاش می‌کنند هر چیزی را که در تاریکی در حال تلو تلو خوردن است ردیابی کند و پیدا کند. احتمالاً همه اینها توهم آور است، فقط یک ذهن فریب می دهد، زیرا احتمالاً چیزی در آنجا وجود ندارد. مشابه حالت هیپنوگوژیک که بعداً در بزرگسالی احساس می کنیم وقتی چیزی را در سایه احساس می کنیم و شروع به چرت زدن می کنیم.

زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Skinamarink 2022 من معمولاً از زمانی که فیلم‌ها از فناوری قدیمی‌تر برای ساختن زیبایی‌شناختی استفاده می‌کنند می‌ترسم، اما توپ را به خاطر استفاده از فناوری مدرن برای تناسب با ظاهر تحسین می‌کنم. من ظاهر Skinamarink را دوست دارم. در سال ۱۹۹۵ اتفاق می افتد، بیست تا سی سال بزرگتر از آن احساس می شود. این ظاهر کار می کند و بال به جای اینکه احساس کند باید آن را در یک قاب ۴:۳ قرار دهد، صفحه را پر می کند. می‌دانم چرا بعضی‌ها این کار را می‌کنند (نگاه کنید به: فانوس دریایی، شما تنها نخواهید بود)، اما صادقانه بگویم، من به ندرت آن را تجربه‌ای همهجانبه یافته‌ام. Skinamarink همه برای داشتن تکنولوژی قدیمی در داخل فیلم، دستگاه های تلویزیون CRT و تلفن های سیمی است تا ما را به آن دوران بازگرداند. خوشبختانه، بال هنرمندی است که به غوطه ور شدن اعتقاد دارد – به طور سودمندی از عنصر صفحه عریض استفاده می کند و به او مکان های بیشتری برای بازی می دهد و طبیعت شوم و پیشگویانه فضای تاریک و منفی را پر می کند. اینگونه است که فیلم ناآرام می‌شود، زیر پوست شما می‌رود و شما را می‌ترساند.

زیرنویس فیلم اسکینامارک ۲۰۲۲ مخاطب عمدتاً با دیدن مجموعه‌ای از تصاویر، مانند آن‌هایی که ممکن است به یاد بیاوریم، اگر به صبح‌های اولیه فکر کنیم، زمانی که خودمان برای تماشای کارتون به طبقه‌ی پایین می‌رفتیم، مخاطب احساس می‌کند که به این بچه‌ها و ماجراجویی‌شان وابسته است. در ابتدای فیلم، درخشش نور، کاسه‌های غلات، بافت فرشی که عکس‌هایمان را روی آن رنگ‌آمیزی کرده‌ایم، کیفیتی جادویی در Skinamarink وجود دارد که ما را به گذشته برمی‌گرداند تا لذت بیش از حد را در سادگی اینها احساس کنیم. تصاویر و وحشت غیرمنطقی که توسط دیگران ثبت شده است. در صحنه‌ای که صدای هیولا به کوین را می‌شنوید و می‌شنوید که او به «سلام» جوانی‌اش پاسخ می‌دهد، قلبتان غرق می‌شود و قلبتان تند می‌زند.

صدای Skinamarink چیزی برای نوشتن نیست. تمام دیالوگ ها با زمزمه بیان می شوند و بسیاری از صداها ضربات آرامی هستند. چیزی که آن را چشمگیر می کند این است که صدا چقدر بلند است. می‌توانید صدای پاپ و ترقه را بشنوید، و وسوسه می‌شوید که صدا را افزایش دهید زیرا گاهی شنیدن آن دشوار است. این از روی طراحی است و نباید از آن غافل شد. اگر می‌توانید آن را در یک تئاتر ببینید، جایی که اجازه ندارید صدا را لمس کنید، این کار را انجام دهید. اگر در نهایت آن را در خانه تماشا کردید، عمدا آن را با صدای بلند پخش کنید. برخی از صحنه‌ها از عناصر فیلم یافت شده استفاده می‌کنند که باعث می‌شود یک مایل بپرید.

زیرنویس فیلم Skinamarink 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس اسکینامارک ۲۰۲۲ فیلم بال قرار است یک فیلم عاشقانه یا متنفر باشد. این یک فیلم آهسته و ترسناک است که به طور انتزاعی با خلق یک تجربه روانگردان و توهم به دست آمده است. تماشاگر احساس می‌کند که موهای پشت گردنش سیخ می‌شوند و هر زمان که فیلم با ضربه‌ای که به کوین و کیلی وارد می‌کند او را مبهوت نکند، خود را به حالتی پر از اضطراب و تنش سوق می‌دهد. اما می‌دانم که برخی آن را به اندازه من باورنکردنی نمی‌دانند، و برخی می‌گویند که خیلی انتزاعی است. می‌خواهم اعتراف کنم که می‌تواند چند دقیقه از بین برود، اما باورنکردنی است که این فیلم چقدر به تماشاگر احساس ناراحتی و ناامنی می‌کند.

همانطور که فیلم تا زمان پخش یکصد دقیقه‌ای خود ادامه می‌یابد، تاریکی با رنگی قرمز می‌درخشد و با کم‌تر شدن نور داخل خانه، تهدیدکننده‌تر می‌شود و بسیاری از راحتی موجودات کودکان شروع به ناپدید شدن می‌کنند. اثر ضربه‌ای از تلویزیون به آخرین سنگر عادی‌سازی در خانه‌ای که در غیر این صورت منحرف شده از درخواست‌های خشونت‌آمیز تبدیل می‌شود. Skinamarink یک امر بی‌خون نیست، اگرچه می‌توانید فیلم را با بچه‌هایتان تماشا کنید—اگر نمی‌خواهید دیگر هرگز نخوابند. من دیگر هرگز به آن تلفن با چهره شاد نگاه نمی کنم.

زیرنویس Skinamarink 2022 - بلو سابتایتل

بال یک کابوس DIY را بدون دردسر جلوه داده است، تا حدی به لطف فیلمبردار درخشان خود جیمی مک‌ری. همه چیز در اینجا در تاریکی بد شکل، پیچ خورده و جنون به نظر می رسد، و خانه را به مکانی عرفانی تبدیل می کند، و در نهایت از معقولیت زمان و مکان فراتر می رود. در پایان این تجربه هیجان‌انگیز، دوباره از تاریکی می‌ترسید و قطعاً برای به خواب رفتن مشکل خواهید داشت، زیرا فکر می‌کنید آیا نوری که در کودک به شدت می‌سوزد می‌تواند در تاریکی نیز سوسو بزند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.