تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 آبان 1401 - 11:19
256 بازدید
کد خبر : 203997

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 زیرنویس فیلم هندی روح محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پراوین ستارو است. در این فیلم ناگارجونا و سونال چاوهان به ایفای نقش می پردازند و گل پاناگ، آنیخا سورندران، مانیش چاوداری، راوی وارما و سریکانث آیینگار نقش های فرعی را ایفا می کنند.عکاسی اصلی فیلم در فوریه

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 زیرنویس فیلم هندی روح محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پراوین ستارو است. در این فیلم ناگارجونا و سونال چاوهان به ایفای نقش می پردازند و گل پاناگ، آنیخا سورندران، مانیش چاوداری، راوی وارما و سریکانث آیینگار نقش های فرعی را ایفا می کنند.عکاسی اصلی فیلم در فوریه ۲۰۲۱ آغاز شد و در آگوست ۲۰۲۲ با فیلمبرداری در حیدرآباد، اوتی و دبی به پایان رسید. The Ghost در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۲۲ در سراسر جهان در سینماها اکران شد و نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان با تحسین بازیگران، فیلمبرداری و سکانس های اکشن دریافت کرد، اما انتقادات به سمت داستان و وزن احساسی آن بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Ghost 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Ghost 2022 ویکرام یک مامور میدانی اینترپل است که از مسائل مربوط به مدیریت خشم و کابوس های مربوط به شورش که در آن مادرش کشته شده است رنج می برد. در طی ماموریتی برای نجات پسر یک غول تجاری، بی‌احتیاطی ویکرام در ماموریت باعث می‌شود که پسر در اثر خسارت‌های جانبی کشته شود. پس از این حادثه، ویکرام دچار عقده گناه می شود و با عصبانیت وحشی می شود و در آنجا از پریا جدا می شود. ۵ سال بعد، ویکرام از اینترپل بازنشسته می شود، جایی که با خواهر جدا شده اش و یک تاجر زن شرکتی به نام آنوپاما نیر، که یک شرکت تجاری گروه نایر را اداره می کند، تماسی دریافت می کند.

ویکرام به اوتی می رود و زندگی خود را در مورد فرزندخواندگی پدر آنو، ناژندرا نایدو، که یک سرهنگ در ارتش هند است، به یاد می آورد و آنو در حال جدایی است زیرا نایدو رابطه خود را با یک کنگولمر به نام آشوک نیر انکار می کند. پس از رسیدن به اوتی، ویکرام با آنو ملاقات می‌کند، که فاش می‌کند که تهدید به مرگ می‌شود و به جان او تلاش می‌کند و می‌ترسد که جان دخترش آدیتی در خطر باشد زیرا محافظان او نیز قابل اعتماد نیستند. آنو از ویکرام می خواهد که از آدیتی محافظت کند، جایی که ویکرام به او می گوید که او را به عنوان محافظ آدیتی منصوب کند. ویکرام تحقیقات خود را با بررسی خانواده آشوک نیر آغاز می کند، در حالی که آنو برای یک سفر کاری ترک می کند. ویکرام به آرامی شروع به تغییر رفتار و عادات آدیتی می کند.

دانلود زیرنویس فیلم روح ۲۰۲۲ آدیثی و دوستانش ویکرام را منحرف می کنند و برای سفر به گوا حرکت می کنند. در حین مهمانی با دوستانش، آدیثی و دوستانش آرام می گیرند و ربوده می شوند، اما ویکرام (با اطلاع از مکان آنها) آنها را نجات می دهد، جایی که آدیثی فاش می کند که در مورد ویکرام می داند. یک روز، ویکرام و آدیتی در یک انفجار بمب مورد حمله قرار می گیرند، در حالی که آنو در یک تصادف رانندگی کشته می شود. مشخص شده است که پس از انجام ماموریت، ویکرام به قتل عام پرداخت و بسیاری از گانگسترها را در سندیکای جنایی که در آنجا به عنوان روح شناخته می شد، شکست داده بود. سندیکا شروع به ترسیدن از داد و بیداد ویکرام کرد و آنها بعداً تسلیم ویکرام شدند که آنها را رها کرد و آنجا را ترک کرد. پس از زنده ماندن از انفجار، ویکرام و آدیتی با پریا فرار می کنند، جایی که آنها نیز از مرگ آنو مطلع می شوند.

زیرنویس فیلم The Ghost 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Ghost 2022 پریا پس از پیوستن به NCB در بمبئی، فاش می کند که این حمله توسط اسکورپیون، که تجارت قاچاق انسان، ترور و مواد مخدر را اداره می کند، سازماندهی شده است. ویکرام و پریا به پانکاج مشکوک هستند که اسکورپیون را استخدام کرده و گوشی او را هک می کنند تا متوجه شوند که سهامدار شرکت، هاریش و وارث گروه سیران، سیدانت نیر نیز درگیر هستند. ویکرام با حدس زدن اینکه سهام آنو در شرکت به آدیثی معرفی می شود و ۷۰ درصد مدیران هیئت مدیره سهام را به گروه Siren منتقل می کنند و شرکت را با آنها ادغام می کنند، ویکرام آدیتی را مجبور می کند که زنده بودن خود را نشان دهد و موفق به لغو جلسه می شود. اسکورپیون از گذشته ویکرام از پدرش لالا مطلع می شود که خانواده او نیز قربانی او شدند. ویکرام، آدیثی و پریا از هاریش بازجویی می کنند و از مخفیگاه اسکورپیون در نرساپور مطلع می شوند.

پریا به خانه مزرعه اسکورپیون می رود، در حالی که ویکرام با هاریش به خانه سیدانت می رود. سیدانت با شناخت هویت ویکرام به ویکرام حمله می کند که در آن هاریش در تیراندازی متقابل کشته می شود. پس از یک مبارزه شدید، ویکرام موفق می شود سیدانت را تحت کنترل درآورد و بکشد، جایی که توسط دست راست لالا، سادو و افرادش محاصره می شود. با این حال، لالا به آنها می گوید که ویکرام را ترک کنند زیرا او ویدیویی از شکنجه شدن اسکورپیون توسط پریا دریافت کرد. لالا به کلیسایی می رسد که اسکورپیون در آن نگهداری می شود و از ویکرام درخواست می کند که او را آزاد کند، در آنجا نیز فاش می کند که آنو زنده است و از تصادف جان سالم به در برده است. لالا آنو را می آورد در حالی که ویکرام سر بریده اسکورپیون را پرتاب می کند. درگیری رخ می دهد که ویکرام لالا و نوچه هایش را می کشد. آدیتی دوباره با آنو متحد می شود، جایی که او دوباره به شرکت می پیوندد و پانکاج را به عنوان رئیس گروه های نایر منصوب می کند. پس از این، ویکرام و پریا سوار بر هلیکوپتر دیده می شوند.

زیرنویس The Ghost 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس روح ۲۰۲۲ سونیل نارنگ از سینماهای سری ونکاتسوارا در ابتدا می خواست فیلم هندی Raid (2018) را به زبان تلوگو با ناگارجونا بازسازی کند. از آنجایی که نارنگ همچنین علاقه مند به ساخت یک اکشن کامل با این فیلم بود، کارگردان پراوین ساتارو فیلمنامه جدیدی را طراحی کرد که در آن ناگارجونا به عنوان یک افسر بازنشسته RAW ظاهر می شود. ناگارجونا برای این فیلم مبارزه با شمشیر کراو ماگا و کاتانا را آموخته است. این فیلم به طور رسمی در فوریه ۲۰۲۱ با یک مراسم سنتی پوجا در سکوندرآباد اکران شد. عنوان فیلم به عنوان The Ghost از طریق پوستر نگاه اول در ۲۹ اوت ۲۰۲۱ همزمان با تولد ناگارجونا اعلام شد. گل پاناگ در نقش میلیاردری که خواهر شخصیت ناگارجونا است انتخاب می شود. این فیلم نشان دهنده اولین حضور پاناگ در سینمای تلوگو است.

Kajal Aggarwal ابتدا برای ایفای یک نقش اصلی وارد سیستم شد، اما به دلیل حاملگی‌اش تصمیم گرفت و خیلی زود در اکتبر ۲۰۲۱ آمالا پل جایگزین او شد. پل یک ماه بعد به دلیل اختلافات خلاقانه با کارگردان فیلم را ترک کرد. با مهرین پیرزاده هم تماس گرفته شد اما به دلیل مشکلات دستمزد قطعی نشد. ژاکلین فرناندز برای این نقش انتخاب شد، اما فرناندز نیز در ژانویه ۲۰۲۲ از فیلم کنار رفت. در نهایت سونال چاوهان جایگزین او شد. عکاسی اصلی فیلم در فوریه ۲۰۲۱ در حیدرآباد با یک سکانس اکشن آغاز شد. با این حال، تیراندازی به دلیل موج دوم همه گیری COVID-19 متوقف شد. برنامه دوم فیلم در هفته اول مارس ۲۰۲۲ در دبی آغاز شد و در ۳۰ مارس ۲۰۲۲ به پایان رسید. سپس فیلمبرداری در آوریل ۲۰۲۲ در اوتی انجام شد. فیلمبرداری فیلم تا آگوست ۲۰۲۲ به پایان رسید.

این فیلم در ۵ اکتبر ۲۰۲۲ همزمان با ویجایاداشامی در سینما اکران شد. این فیلم به زبان تامیل نیز دوبله شد و با نام Ratchan: The Ghost منتشر شد.

حقوق ماهواره ای فیلم به تلویزیون جمینی فروخته شد در حالی که حقوق دیجیتالی فیلم به نتفلیکس فروخته شد. این فیلم به صورت دیجیتالی از ۲ نوامبر ۲۰۲۲ در نتفلیکس به زبان تلوگو و نسخه دوبله شده به زبان تامیل پخش شد.

زیرنویس فیلم روح 2022 - بلو سابتایتل

The Ghost نقدهای متفاوتی از منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Soundarya Athimuthu از The Quint به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Nagarjuna ما را با سبک و تندخویی خود تحت تاثیر قرار می دهد، اما بقیه شخصیت ها و فیلمنامه، نه چندان”. جانانی کی از ایندیا تودی به این فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: “شبح فیلمی اکشن سنگین است و بیشتر سکانس های اکشن آن را رعایت می کنند. فقدان ارتباط عاطفی محکم و اوج مضحک همه چیزهایی را که قبلاً بوده است خنثی می کند. تاکنون ساخته شده است» Neeshita Nyayapati از The Times of India امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره را داد و نوشت: “لحظاتی در The Ghost وجود دارد که صبر شما را آزمایش می کند. همچنین ممکن است احساس کنید که فرصت هدر رفته برای داشتن داستانی است که می تواند باشد. بهتر است». بالاکریشنا گانشان از The News Minute به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: «در حالی که فیلم The Ghost اثر پراوین ساتارو دارای سکانس‌های اکشن ظریفی است، داستان قانع‌کننده‌ای وجود ندارد که با یک فیلمنامه ساختگی بدتر می‌شود». Pinkvilla امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره را داد و نوشت “اکشن هیجانی ناگارجونا به ما اکشن نفس گیر و پرتنش نمی دهد” Manoj Kumar R از Indian Express به فیلم امتیاز ۱ از ۵ ستاره داد و نوشت: “شبح است” نه مثل آقای و خانم اسمیت گستاخ و نه در نقش جان ویک سرگرم کننده. این یک اکشن-هیجان انگیز نئو نوآر ۱۵۰ دقیقه ای است که صبر ما را آزمایش می کند. هاریچاران پودی‌پدی از هندوستان تایمز اظهار داشت: «هیجان‌انگیز اکشن ناگارجونا طرحی قابل پیش‌بینی دارد، اما با برخی سکانس‌های اکشن که قبلاً دیده نشده‌اند و جذابیت بازیگر نجات می‌یابد».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.