تاریخ انتشار : شنبه 7 آبان 1401 - 11:50
44 بازدید
کد خبر : 203814

دانلود زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 زیرنویس فیلم ترسناک عاشقان خون آشام محصول ۱۹۷۰ به کارگردانی روی وارد بیکر و با بازی اینگرید پیت، پیتر کوشینگ، جورج کول، کیت اومارا، مدلین اسمیت، داون آدامز و جان فینچ است. این فیلم توسط Hammer Film Productions تولید شده است. این فیلم بر اساس رمان شریدان لو

دانلود زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 زیرنویس فیلم ترسناک عاشقان خون آشام محصول ۱۹۷۰ به کارگردانی روی وارد بیکر و با بازی اینگرید پیت، پیتر کوشینگ، جورج کول، کیت اومارا، مدلین اسمیت، داون آدامز و جان فینچ است. این فیلم توسط Hammer Film Productions تولید شده است. این فیلم بر اساس رمان شریدان لو فانو در سال ۱۸۷۲ کارمیلا ساخته شده است و اولین فیلم از سه گانه کارنشتاین است، دو فیلم دیگر Lust for a Vampire (1971) و Twins of Evil (1971) هستند. این سه فیلم برای آن زمان تا حدی جسورانه بودند و به وضوح مضامین لزبین را به تصویر می‌کشیدند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 در اواسط قرن هجدهم اشتایر، یک زن بلوند زیبا با لباسی مویی از یک قبرستان مه آلود ظاهر می شود و مردی را می کشد که او را از یک میخانه بیرون می کشد. در حالی که به قبر خود باز می گردد، متوجه می شود که کفن او گم شده است. بنابراین او مجبور می شود با بارون هارتوگ، یک شکارچی خون آشام روبرو شود که او را تعقیب می کرد تا انتقام مرگ خواهرش را بگیرد. این زن به عنوان یک خون آشام شناسایی شده و سر بریده شده است.

چندین دهه بعد در سال ۱۷۹۰، ژنرال اتریشی اشپیلسدورف برای جشن تولد خواهرزاده اش، لورا، توپی را در ملک خود پرتاب می کند. یک کنتس که اخیراً به ملک همسایه ژنرال نقل مکان کرده است، به همراه دختر زیبایش مارسیلا حضور دارند. کنتس پس از صحبت با مردی سیاه پوش مرموز به ژنرال می گوید که باید به دیدن یکی از بستگان بیمار برود و از او می خواهد که در غیاب او از مارسیلا مراقبت کند. لورا با وجود رفتار عجیبش به سرعت با او دوست می شود، در حالی که به نظر می رسد مارسیلا از نظر جنسی جذب دوست جدیدش شده است. لورا متعاقباً کابوس های خشونت آمیزی را تجربه می کند که در آن یک گربه غول پیکر به او حمله می کند، سپس به طور ناگهانی از یک کم خونی تدریجی و غیرقابل توضیح می میرد. روی سینه‌های او دو زخم سوراخ کوچک کشف شده است. پس از آن، مارسیلا ناپدید می شود و ژنرال اسپیلزدورف برای یافتن بارون هارتوگ می رود.

دانلود زیرنویس فیلم عاشقان خون آشام ۱۹۷۰ مارسیلا که اکنون با نام مستعار “کارمیلا” شناخته می شود، دوباره با کنتس متحد می شود. آنها در نزدیکی محل سکونت آقای مورتون، یک مرد انگلیسی ثروتمند ساکن اشتایر و یکی از دوستان ژنرال، یک کالسکه خراب می کنند. یک بار دیگر، کنتس آقای مورتون را دستکاری می کند تا از خویشاوند ادعایی خود (این بار به عنوان خواهرزاده اش معرفی شد) پذیرایی کند. در محل مورتون ها، کارمیلا تلاش می کند تا اِما دختر ساده لوح مورتون را اغوا کند، دختری که در برابر اورتورهای عاشقانه تر او مقاومت می کند. پس از آن، اما نیز بیمار می شود و از کابوس های گربه غول پیکر رنج می برد، در حالی که سینه های او همان زخم های لورا را نشان می دهد. پس از اینکه پدر اما مجبور است برای یک سفر کاری به وین برود، مادموازل پرودو، فرماندار اما، توسط کارمیلا اغوا می شود و پس از خوابیدن با او، همدست او می شود. در همین حال، کارمیلا شروع به تغذیه از مردم روستای مجاور کرده است و باعث تعدادی مرگ مرموز می شود که در آن اجساد از تمام خون تخلیه می شود.

زیرنویس فیلم The Vampire Lovers 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Vampire Lovers 1970 پیشخدمت مورتون، رنتون، با خرافات خون آشام محلی آشنا می شود و از دکتری که قبلاً لورا را درمان کرده بود، کمک می گیرد. آن‌ها از گل‌های سیر و صلیب‌ها برای مراقبت از اما، که اکنون در حال مرگ است، استفاده می‌کنند. کارمیلا در جاده به دکتر حمله می کند و او را می کشد. سپس او رنتون را فریفته و تحت سلطه خود در می آورد، که تصور اشتباهی داشت تنها خون آشام واقعی مادموازل پرودو بود که نسبت به سیر بیزاری نشان داده بود. با تحت کنترل رنتون، کارمیلا می‌تواند بخش‌ها را خارج کند. با دانستن اینکه او پیدا شده است، به سرعت رنتون را به قصد عقب نشینی در قبر او و بردن اما به عنوان معشوق با خود می فرستد.

مورتون که رنتون او را به خانه فراخوانده بود، با ژنرال اسپیلزدورف و بارون هارتوگ که همراه با نامزد لورا کارل در راه بودند به سمت خرابه های قلعه کارنشتاین آشنا می شود. هارتوگ فاش می کند که کارنشتاین ها خانواده ای از خون آشام های قرن شانزدهم بودند. او در جوانی توانسته بود تقریباً همه آنها را از بین ببرد، از زن بلوندی که خواهرش را کشته بود. با این حال، او نتوانست قبر میرکالا کارنشتاین جوان را پیدا کند. با نگاهی به پرتره او در تالار قلعه، اسپیلزدورف و مورتون متوجه می شوند که او همان دختری است که جداگانه به عنوان مارسیلا و کارمیلا می شناسند. کارل عجله می کند و برای نجات اما به Morton’s برمی گردد.

زیرنویس فیلم عاشقان خون آشام ۱۹۷۰ همانطور که میرکالا آماده رفتن با اما می شود، مادموازل پرودو التماس می کند که با او ببرند. میرکالا در عوض او را می کشد و تخلیه می کند. در آن لحظه، کارل از راه می رسد و میرکالا را با استفاده از یک ضربدر به عنوان ضربدر بدرقه می کند. میرکالا غیرمادی می شود و به قلعه کارنشتاین می گریزد، جایی که بارون و دیگران منتظر بازگشت او هستند. ژنرال اسپیلزدورف پس از قرار گرفتن در تابوت او، یک چوب را به قلب کارمیلا می زند و سر او را می برد و بدین ترتیب انتقام مرگ دخترش را می گیرد. اما از بیماری و نفوذ خون آشام رها می شود. در صحنه پایانی، تصویر میرکالا در پرتره او روی دیوار به اسکلت نیش دار تبدیل می شود.

در طول فیلم، مرد سیاه پوش مرموز (که او نیز یک کارشتاین است) همه این وقایع را از دور تماشا می کند و گهگاه با تحقیر می خندد.

زیرنویس The Vampire Lovers 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس عاشقان خون آشام ۱۹۷۰ این فیلم محصول مشترک هامر و آمریکایی اینترنشنال بود که به یک فیلم خون آشام با محتوای جنسی صریح تر علاقه مند بودند تا از محیط سانسور آرام تر استفاده کنند. تصمیم گرفته شد که کارمیلا را اقتباس کنند. هری فاین و مایکل استایل دو تهیه کننده بودند.

قبل از تولید، فیلمنامه The Vampire Lovers برای جان ترولیان، سانسور ارشد فرستاده شد، او به استودیو در مورد نمایش لزبینیسم هشدار داد، و اشاره کرد که یک فیلم لزبین قبلی، The Killing of Sister George، پنج دقیقه در دفتر او حذف شده بود. در پاسخ، هامر پاسخ داد که لزبینیسم کار آنها نیست، بلکه در داستان اصلی لو فانو وجود دارد. در نتیجه ترولیان عقب نشینی کرد.

تولید The Vampire Lovers در ۱۹ ژانویه ۱۹۷۰ در استودیو Elstree آغاز شد و از مکان‌هایی در محوطه مور پارک عمارت، هرتفوردشایر (که در استایرا، اروپای مرکزی ایستاده بود) استفاده کرد. این فیلم با بودجه نسبتاً کم ۱۶۵۲۲۷ پوند تولید شد.

در حین فیلمبرداری صحنه ای که در آن کارمیلا به مادام پرودو حمله می کند، نیش های اینگرید پیت مدام از دهانش بیرون می زد و به دکلره کیت اومارا می افتاد و خنده های غیرقابل کنترلی را از سوی هر دو بازیگر زن برانگیخت. سرانجام، پیت مقداری آدامس از دهان یکی از اعضای خدمه برداشت و از آن برای محکم کردن نیش‌هایش استفاده کرد.

The Vampire Lovers با استقبال متفاوت منتقدان مواجه شد. بررسی ورایتی از فیلم متفاوت بود، و ادعا می‌کرد که داستان عالی نیست و «دیالوگ نسبتاً صاف» دارد، اما فیلم‌نامه «تمام مواد لازم را دارد.» r از نیویورک تایمز آن را «انحراف از هنجار خونین هک شده… کارگردانی حرفه ای، صحنه آرایی مجلل .» بولتن فیلم ماهانه اعلام کرد، «حتی با استانداردهای اخیر همر، این کار شامل تنفس سنگین مرسوم، دندان های نیش هوس انگیز و قابل تحمل لوکس است. مجموعه‌ها، با ابداع یک یا دو نوک پستان آشکار برای حمایت از زاویه لزبین.»

دیو کر یک بررسی گذشته‌نگر مطلوب برای شیکاگو ریدر نوشت و نوشت که این فیلم “نتیجه آخرین موج خلاقانه قابل توجه در فیلم‌های همر بریتانیا بود که پس از آن به تقلید از خود فرو رفت.” درجه گذرا از دو و نیم ستاره، آن را “چیلر چکشی نسبتا وابسته به عشق شهوانی” می نامند.

آل‌مووی نوشت: «این تولید فیلم‌های همر بهترین لحظه آن‌ها نیست، اما به راحتی می‌توان فهمید که چرا به یک کالت مورد علاقه‌ی همیشگی طرفداران ترسناک تبدیل شده است: «عاشقان خون آشام» فرمول «خون‌ریزی و سینه‌ها» ضربه‌های چکش را به حداکثر می‌رساند. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۰ نقد، ۷۶% تایید شده است، و گواهی “تازه” را دریافت کرده است.

زیرنویس فیلم عاشقان خون آشام 1970 - بلو سابتایتل

The Vampire Lovers در ۲۶ اوت ۲۰۰۳ بر روی DVD توسط MGM Home Video (Fox Video) به عنوان یک DVD دو طرفه فیلم های Midnite منتشر شد که هم از The Vampire Lovers و هم Countess Dracula (1971) تشکیل شده بود. Scream Factory فیلم را در ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ بر روی Blu-ray منتشر کرد  و یک “نسخه کلکسیونی” با اسکن ۴K جدید از نگاتیو دوربین اصلی در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.