تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 15:24
45 بازدید
کد خبر : 205532

دانلود زیرنویس فیلم Un + Une 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Un + Une 2015 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Un + Une 2015 زیرنویس فیلم یک بعلاوه یک فیلم کمدی رمانتیک فرانسوی به کارگردانی کلود للوش و با بازی ژان دوژاردن، السا زیلبرشتاین، کریستوفر لامبرت و آلیس پل است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این فیلم در بخش ارائه های ویژه جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۵ به نمایش درآمد.

دانلود زیرنویس فیلم Un + Une 2015 زیرنویس فیلم یک بعلاوه یک فیلم کمدی رمانتیک فرانسوی به کارگردانی کلود للوش و با بازی ژان دوژاردن، السا زیلبرشتاین، کریستوفر لامبرت و آلیس پل است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. این فیلم در بخش ارائه های ویژه جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۵ به نمایش درآمد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Un + Une 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Un + Une 2015 خودروی فراری با دو سارق زن را از دوچرخه اش به زمین می اندازد. یکی از سارقان دیگری را مجبور می کند از ماشین بیرون بیاید تا بتواند برگردد و کمک کند. او را به بیمارستان می برد و دستگیر می شود. این واقعه الهام بخش کارگردان هندی راهول ابهی (راهول وهرا) می شود تا فیلمی بسازد (که او آن را ژولیت و رومئو می نامد و اصرار دارد که زن اول است) با بازی زن و مرد در نقش خودشان. او Antoine Abeilard (Jean Dujardin)، آهنگساز مشهور فیلم را استخدام می کند تا برای ساخت فیلم به هند سفر کند.

بلافاصله پس از فرود، دوست دختر پیانیست خود (آلیس پل) از آنتوان به صورت تلفنی خواستگاری می کند اما پاسخ نمی دهد. سفیر فرانسه در هند، ساموئل (کریستف لامبرت)، یک شام برای آنتوان ترتیب می دهد. ساموئل وقتی حسادت می‌کند که همسر بسیار جوان‌ترش، آنا هامون (السا زیلبرشتاین) توجه زیادی به آنتوان می‌کند و پس از اینکه شوهرش سر او فریاد می‌زند، به آنتوان می‌گریزد. این زوج با هم دوست می شوند و او با وجود توصیف آنتوان به عنوان یک عمل گرا که پذیرای ماوراء طبیعی نیست، در مورد روحیات از جمله وقایع معجزه آسای اطراف آما، «قدیس در آغوش گرفته» صحبت می کند. علاقه عاطفی او آنتوان را وادار می کند تا او را در یک “زیارت باروری” دنبال کند. او و ساموئل، مردی که به نظر می‌رسد بدون علاقه او را تحسین می‌کند، سعی کرده‌اند بچه‌دار شوند. آنا امیدوار است که شرکت در یک گردهمایی آیینی هندوها به باردار شدن او کمک کند. آنتوان آنا را دنبال می‌کند تا درمانی برای سردردهای نگران‌کننده‌اش پیدا کند، اگرچه او به همان اندازه به شرکت آنا کشیده شده است.

دانلود زیرنویس فیلم یک بعلاوه یک ۲۰۱۵ این زوج به شهر مقدس بنارس سفر می کنند و در آنجا با مردم محلی مختلف از جمله سادوها ارتباط برقرار می کنند. هنگامی که آنها به سمت جنوب به آمریتاپوری سفر می کنند تا از آما در آغوش بگیرند، آنتوان می گوید که سیگنال های خود را ارسال می کرده است، به خصوص در حال حمام کردن در گنگ در بلوزی که شفاف شده است، اما او اصرار دارد که این فقط یک پاکسازی روحانی بوده است. جفت موافقند که آنها فقط دوست هستند. گفتگوهای دیگر شامل داستان های فلش بک از ملاقات با شرکای فعلی شان است (آنتوان با آلیس زمانی که او در خیابان پیانو می زد ملاقات کرد. آنا زمانی که ساموئل در حال خروج از سفارت بود ملاقات کرد که پس از دزدیده شدن پاسپورتش مضطرب شد؛ او وانمود کرد که راننده سفیر است و آنا می‌گوید قبل از اینکه او سفیر بودنش را فاش کند عاشق او به عنوان راننده شده بود؛ ما همچنین یک رویداد معاصر را می‌بینیم که در آن آلیس به هند رسیده است و ساموئل، دوباره وانمود می‌کند که راننده است، او را در فرودگاه می‌برد. آنتوان و آنا هر دو توسط آما در آغوش گرفته می شوند.

زیرنویس فیلم Un + Une 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس Un + Une 2015 پس از آن آنها در اتاق هتل خود نشان داده می شوند. آلیس با هفت تیر پر شده به هتل آنتوان می رسد و آنها را در حال رابطه می بیند و به آنها شلیک می کند. این صحنه به بیدار شدن آنا نشان می دهد که یک رویا بود. مکالمه آنها در هنگام صبحانه نشان می دهد که آنها رابطه داشته اند، آنتوان عذرخواهی کرد و گفت که او بد عمل کرده است، اما آنا گفت که “دکمه های درست را زده است”.

ساموئل به آنا زنگ می زند. او از اینکه آنا شب قبل تلفن او را جواب نداد ناراحت است، می پرسد که آیا آنتوان در اطراف است و سردردش را برطرف کرده است، و از شنیدن اینکه آنا با توجه به ترسش از پرواز به عقب پرواز خواهد کرد، متعجب می شود. او به دروغ می گوید که پیانویی که در پس زمینه می نوازد تیونر است در حالی که در واقع این آلیس است که شب را با ساموئل گذرانده است. وقتی تماس به پایان می رسد، آنا می گوید که به ساموئل می گوید زیرا اگر او پیشاپیش باشد، او را می بخشد. سپس آلیس زنگ می‌زند و آنتوان می‌گوید سردردش بهتر شده است و دیگر نمی‌خواهد در سفارت بماند.

این چهار نفر در فرودگاه ملاقات می کنند و سفیر می گوید که از آنجایی که نتوانسته با تلفن یا تلفن هتل آنا تماس بگیرد، نگران شد و صبح زود با آلیس تماس گرفت و با ناراحتی او را بوسید و آنها در آغوش گرفتند. برای مدت طولانی (به این معنی که آنها رابطه داشتند)، گفت که برای آنها مناسب است که به شریک مربوطه خود بگویند و به این معناست که می داند آنتوان و آنا خیانت کرده اند. بدون هیچ تعارضی، آنتوان بلافاصله می پرسد که آیا آلیس او را می بخشد و او می گوید نه. او بدون همراهی آلیس می رود. آنا از ساموئل عذرخواهی می کند اما او نیز می گوید که او را نمی بخشد. آنا می رود و به این معنی است که رابطه آنها به پایان رسیده است. سپس آلیس می پرسد که چرا ساموئل دروغ گفته است (چون آنها هیچ کاری انجام نداده اند). او می گوید آنها می توانستند و باید رابطه داشتند. آلیس می رود و می گوید که می خواهد آما را ببیند و او این کار را می کند.

زیرنویس فیلم یک بعلاوه یک ۲۰۱۵ حدود چهار یا پنج سال بعد، آنتوان به فرانسه می‌رسد. در فرودگاه می شنود که زنی فریاد می زند پس از آن که فرزندش نیز آنتوان را صدا کرد و می بیند که آن زن آنا است. او متوجه می شود که پسر، پسر چهار ساله اوست. آنها تنها پس از چند لحظه از هم جدا می شوند. ماشین‌های آن‌ها در نهایت برای چند ثانیه در کنار هم رانندگی می‌کنند و پسر حرکات تیراندازی می‌کند که آنتوان تقلید می‌کند. آنا به سمت قایق بلند پدر و مادرش می رود (از کنار تابلوهای تبلیغاتی آلیس به عنوان یک نوازنده پیانیست) و پدر آنتوان ماشین آنها را در همان مکان متوقف می کند. آنتوان از ماشین خارج می شود اما کاری انجام نمی دهد. در حالی که آنتوان با پدرش ناهار می خورد، آنا برای اولین بار ژولیت و رومئو را تماشا می کند (که آن را به عنوان یک داستان عاشقانه توصیف می کند، داستانی در مورد افرادی که یکدیگر را دوست دارند اما با هم دعوا می کنند) و سپس آنتوان به خانه والدین آنا می رود. آنتوان کوچولو برای بررسی سروصدا می‌رود، می‌گوید این مرد فرودگاه است و آنا در حالی که از پله‌ها برای خوشامدگویی به آنتوان بالا می‌رود لبخندی پهن می‌زند. این صحنه باعث می شود که آنا و آنتوان همزمان توسط آما در آغوش گرفته شوند.

در یک صحنه پست تیتراژ، آنا و آنتوان با هم در حال رقصیدن در هند با لباس هندی به عنوان عروس و داماد دیده می شوند.

زیرنویس Un + Une 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس یک بعلاوه یک ۲۰۱۵ عکاسی اصلی در ۶ ژانویه ۲۰۱۵ آغاز شد و در مدت شش هفته در هند، بمبئی، بنارس و دهلی نو انجام شد. برخی از قسمت ها در آمریتاپوری در کرالا در آشرام ماتا آمریتاناندامایی فیلمبرداری شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.