تاریخ انتشار : شنبه 14 آبان 1401 - 10:14
31 بازدید
کد خبر : 204073

دانلود زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 یک فیلم هجوی بیوگرافیک آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی اریک آپل بر اساس فیلمنامه ای است که وی با همکاری «آل عجیب و غریب» یانکوویچ نوشته است. این فیلم که طنزی از زندگینامه است و بر اساس زندگی و حرفه یانکوویچ ساخته شده است، دانیل رادکلیف

دانلود زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 یک فیلم هجوی بیوگرافیک آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی اریک آپل بر اساس فیلمنامه ای است که وی با همکاری «آل عجیب و غریب» یانکوویچ نوشته است. این فیلم که طنزی از زندگینامه است و بر اساس زندگی و حرفه یانکوویچ ساخته شده است، دانیل رادکلیف در نقش یانکوویچ به همراه ایوان ریچل وود، رین ویلسون، توبی هاس و جولیان نیکلسون در نقش های فرعی بازی می کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 داستانی تخیلی و بسیار اغراق آمیز از آلفرد متیو یانکوویچ است. در کودکی، آل به نواختن آکاردئون علاقه مند شده بود، اما پدرش به شدت از این کار خودداری می کرد و آن را غیرعادی می دانست و منجر به جدا شدن آل از والدینش شد. آل که با هم اتاقی هایش استیو، جیم و برمودا زندگی می کرد، سعی کرد به عنوان نوازنده آکاردئون به یک گروه بپیوندد اما او را رد کردند. جرقه ای از الهام او را به جایگزینی کلمات از The Knack “My Sharona” سوق می دهد و “My Bologna” را ایجاد می کند. او آهنگ را برای یک دی جی رادیوی محلی می فرستد که محبوبیت خود را نشان می دهد. آل تلاش می کند تا با برادران اسکاتی یک قرارداد ضبط کند، اما آنها به او می گویند که باید ابتدا کنسرت اجرا کند قبل از اینکه آنها قراردادی را در نظر بگیرند.

آل “I Love Rocky Road” را برای اولین بار در یک بار دوچرخه سواری اجرا می کند، هم اتاقی هایش وارد می شوند تا گروهش را پر کنند. آهنگ فوق العاده است، و توجه دکتر دمنتو را جلب می کند، که پیشنهاد می کند مدیر او شود، هر چند به او پیشنهاد می کند که “Weird Al” Yankovic را انتخاب کند. آل، نخبگان هالیوود را در یکی از گردهمایی‌های دکتر دمنتو تحت تأثیر قرار می‌دهد و با «یکی دیگر سوار اتوبوس می‌شود» در حال پرواز از جرأت منتشر شده توسط ولفمن جک و جان دیکن است. آل قرارداد ضبط خود را می بندد و اولین آلبومش مولتی پلاتین می شود.

دانلود زیرنویس فیلم عجیب: داستان آل یانکویچ ۲۰۲۲ علیرغم حرفه موفقش، آل متوجه می شود که والدینش هنوز او را نادیده می گیرند. دکتر دمنتو به آل پیشنهاد می‌کند که سعی کند آهنگ اصلی خودش را بسازد، اما آل این کار را رد می‌کند تا اینکه پس از مصرف ناخواسته LSD تحت تاثیر الهام قرار می‌گیرد. آهنگ جدید او به نام «بخور» موفقیت بزرگی است. مدونا شروع به اغوا کردن آل می کند و او را متقاعد می کند که آهنگ او “Like a Virgin” را تقلید کند، اگرچه آل اصرار دارد که او فقط آهنگ های اصلی می نویسد. دکتر دمنتو و هم گروه آل به او هشدار می دهند که مدونا تأثیر بدی دارد، اما آنها به عشق خود ادامه می دهند. درست قبل از یک نمایش بزرگ، ال می‌داند که مایکل جکسون «Eat It» را گرفته و به عنوان «Beat It» تقلید کرده است. آل از این خبر مضطرب می شود، مست می شود و در نهایت دچار تصادف می شود. در حالی که زنده می ماند، تصمیم می گیرد تا درخواست مدونا را بپذیرد و «مثل یک جراح» را بنویسد که همان شب در نمایش اول آن را اجرا می کند. وقتی به او یادآوری می‌شود که «بخور» آخرین آهنگ این برنامه است، دوباره به مشروب خوردن روی صحنه می‌رود و به‌خاطر رفتار فحشا دستگیر می‌شود.

زیرنویس فیلم Weird: The Al Yankovic Story 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Weird: The Al Yankovic Story 2022 پس از آزادی، آل به مدونا اعتراف می کند که فکر می کند کارش به پایان رسیده است. ناگهان مدونا توسط ماموران پابلو اسکوبار اسیر می شود که از طرفداران بزرگ آل است و از آدم ربایی استفاده می کند تا او را وادار کند تا برای او بازی کند. آل موفق می‌شود اسکوبار و افرادش را بکشد تا مدونا را آزاد کند، اما وقتی مدونا به آنها پیشنهاد می‌کند که حلقه مواد مخدر اسکوبار را در اختیار بگیرند، آل متوجه می‌شود که مدونا از او استفاده کرده است و او را رها می‌کند.

آل بدون هیچ شغلی به خانه برمی گردد تا در کارخانه پدرش کار کند. پدرش فاش می‌کند که او از زمانی که حرفه‌اش شروع شد، طرفدار آل بوده و خانواده را دوباره گرد هم آورده است. پدر آل فاش کرد که او علاقه آل را به آکاردئون منصرف کرده بود، زیرا برای خودش که در یک جامعه آمیش بزرگ شده بود، به دلیل استفاده از آکاردئون نیز طرد شد. این داستان ایده جدیدی را برای آهنگ جدیدی به نام “Amish Paradise” به آل می‌دهد و به او منجر می‌شود که یک جایزه بزرگ را دریافت کند. در این مراسم، مدونا ترور آل را سازماندهی می کند و ملت را به سوگ می نشاند.

زیرنویس فیلم عجیب: داستان آل یانکویچ ۲۰۲۲ علاوه بر این، «آل عجیب و غریب» یانکویچ واقعی به عنوان تونی اسکاتی (رئیس شرکت برادران اسکاتی رکوردز) به عنوان ادای احترام به نقش اصلی خود در طرح خنده دار یا مردن ظاهر می شود، و همچنین صدای آواز آل را روی صفحه نمایش می دهد. همسر واقعی یانکوویچ، سوزان کرایوسکی، به عنوان همسر اسکاتی، سیلوی وارتان، نامشخص به نظر می رسد. توماس لنون به عنوان فروشنده آکاردئون ظاهر می شود. الیجا وود و نات فاکسون به ترتیب در نقش های فیل کالینز و گیلبرت گاتفرید ایفای نقش کردند، اما از فیلم نهایی حذف شدند.

در سال ۲۰۱۰، Funny or Die یک تریلر جعلی برای یک فیلم زندگینامه ای طنز با عنوان Weird: The Al Yankovic Story به کارگردانی اریک آپل و با بازی آرون پل در نقش موسیقیدان “Weird Al” Yankovic منتشر کرد. دیگر بازیگران دیگر در تریلر سه دقیقه ای شامل خود یانکویچ، اولیویا وایلد، گری کول، مری استینبرگن و پاتون اسوالت بودند. در آن زمان، تریلر جعلی برای تقلید فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای قبلی درباره موسیقیدانان، مانند Ray (2004) و Walk the Line (2005) در نظر گرفته شد.

زیرنویس Weird: The Al Yankovic Story 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس عجیب: داستان آل یانکویچ ۲۰۲۲ یانکوویچ تریلر را در طول تورهای کنسرت خود نشان می داد و باعث می شد برخی از طرفداران فکر کنند که این فیلم برای یک فیلم واقعی است یا او را تشویق به ساخت آن می کرد. پس از موفقیت سایر فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای موسیقیدانان مانند Bohemian Rhapsody (2018) و Rocketman (2019)، یانکوویچ به طور قانونی ایده ساخت یک فیلم تمام‌قد را در نظر گرفت. او و اپل شروع به خرید این ایده در اطراف هالیوود کردند، اما برداشت اولیه استودیوها این بود که فیلم قرار است در رگه یک تقلید کامل زوکر، آبراهامز و زاکر باشد و این ایده را منتقل کند. آن دو به ترانه‌های رایج در دیگر فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای موسیقی‌دان نگاه کردند، و دریافتند که حقایق زندگی نوازنده اغلب خودسرانه تغییر می‌کند و از رویکردی مشابه برای نوشتن داستان زندگی‌نامه یانکوویچ با همان نوع آزادی خلاقانه استفاده می‌کنند.

یک فیلم کامل واقعی با همین نام در ژانویه ۲۰۲۲ به طور رسمی معرفی شد و دانیل رادکلیف قرار است در نقش اصلی بازی کند. این توسط اپل از فیلمنامه ای که او با یانکویچ نوشته بود کارگردانی شد. آپل به شوخی گفت: «وقتی ویرد آل برای اولین بار برخلاف میلم مرا نشست و داستان زندگی اش را برایم تعریف کرد، هیچ کدام را باور نکردم، اما می دانستم که باید درباره آن فیلم بسازیم».

یانکوویچ و آپل می دانستند که رادکلیف از طرفداران نوازندگان کمدی کلاسیک مانند تام لرر بوده است. The Elements”، دلیل انتخاب او بود: “من حدس می‌زنم که آل آن را دید و گفت: “این پسر شاید آن را دریافت کند.” و بنابراین او من را انتخاب کرد.”  این بازیگر قبلاً از طرفداران کارهای یانکوویچ به دلیل قدردانی خود و همچنین دوست دخترش، ارین دارک، که موسیقی یانکوویچ را در سفرهای جاده ای پخش می کرد، بود. او همچنین به دنبال گسترش کارنامه بازیگری خود بود و معتقد بود که این نقش به او توانایی های خلاقانه تری شبیه به نقش او در فیلم Swiss Army Man (2016) می دهد.

هنگامی که رادکلیف برای ستاره امضا کرد، Roku، Inc. موافقت کرد که در Weird سرمایه گذاری کند. به عنوان بخشی از قرارداد Roku، فیلمبرداری به دلیل ترکیبی از اقدامات صرفه جویی در هزینه و بیماری همه گیر COVID-19 در حال انجام، باید به هجده روز محدود می شد. در ابتدا قرار بود برای صرفه جویی در هزینه ها، عکاسی اصلی در آتلانتا انجام شود، اما روکو اجازه داد فیلم در لس آنجلس فیلمبرداری شود، که یانکویچ و اپل را قادر ساخت تا تعدادی از افراد مشهور را به عنوان فیلم کوتاه بیاورند. فیلمبرداری در ۱۰ فوریه ۲۰۲۲ آغاز شد. پس از تولید در حالی انجام شد که یانکوویچ در سال ۲۰۲۲ در تور بازگشت ناخوشایند تور غرور مضحک خودسرزننده و بدخلق بود، با یانکوویچ از راه دور با تیم اپل برای نهایی کردن فیلم کار می کرد.

زیرنویس فیلم عجیب: داستان آل یانکویچ 2022 - بلو سابتایتل

Weird: The Al Yankovic Story (موسیقی متن اصلی) آلبوم موسیقی متن فیلم است. یانکوویچ آن را به صورت دیجیتالی در همان روز اکران فیلم، در ۴ نوامبر ۲۰۲۲ منتشر کرد. این آلبوم شامل «حالا می‌دانی»، چندین پارودی او که در فیلم با نسخه‌های ضبط‌شده جدید به نمایش درآمده، و آهنگ‌های موسیقی متن توسط لئو بیرنبرگ و زک رابینسون است.  تمام آهنگ‌ها توسط دن لایت، لئو بیرنبرگ، رامیرو رودریگز و زک رابینسون نوشته شده‌اند، به جز موارد ذکر شده.

در حالی که این فیلم دارای چندین آهنگ قبلی یانکوویچ مانند “My Bologna”، “Like a Surgeon” و “Eat It” است، همچنین شامل آهنگ جدیدی است که توسط Yankovic برای فیلم با عنوان “Now You Know” ضبط شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.